تماس با ما
برای ارتباط با ما میتوانید به آدرس زیر مراجعه بفرمایید و یا با شماره تلفنهای زیر تماس بگیرید

 

اطلاعات تماس
خوزستان،اهواز،چهارراه زند
ساختمان مرکزی
ashaaweb@gmail.com
9213889680 98+
ما را دنبال کنید

فرآیند طراحی سایت شرکتی در آشاوب

 

بیشتر با نحوه کار ما آشنا شوید، در یک پروژه طراحی وب سایت شرکتی به ترتیب زیر عمل می کنیم
ما پروژه طراحی سایت را طی ۶ مرحله زیر انجام می دهیم

۱ نیاز شما

هدف شمااز طراحی سایت شرکتی چیست؟این نقطه، نقطه ایست که شما از طرق مختلف با ما آشنا شدید و ارتباط اولیه حاصل گردیده است. نیازمند ها و امکانات وب سایت شرکتی مورد نظرتان را با ما در میان خواهید گذاشت و پس از بررسی و در نظر گرفتن امکانات طراحی وبسایت شرکتی شما، یک پروپوزال جامع از صفر تا صد طراحی سایت شرکتی تهیه و تدوین می کنیم و آن را به صورت کاملا رایگان برای شما ارسال خواهیم نمود.پروپوزال طراحی سایت شرکتی، هدیه ما به شماست

۲ مشاوره رایگان

شرکت آشاوب به شما مشاوره خواهد داد که چه وب سایتی با چه خصوصیاتی متناسب با نیاز شما می باشد و شما برای داشتن یک تجارت کارا و سالم در اینترنت و معرفی و بروزرسانی وب سایت اینترنتی خود نیاز به چه سایتی ، با چه زبانی ، دارای چه خصوصیاتی و حتی حدودا با چه قیمتی نیاز دارید . به عنوان نمونه اگر شما یک شرکت تبلیغاتی هستید که برای معرفی دو سه زمینه از فعالیت خود و نمایش سه چهار نمونه از نمونه کارهایتان نیاز به وب سایت دارید ، شاید داشتن یک وب سایت استاتیک یا تمام فلش با حداقل هزینه پاسخگوی نیاز شما باشد ، در حالی که چنانچه شما صاحب یک کارخانه هستید و به دنبال معرفی محصولاتتان تحت وب می گردید ، قطعا می بایست به سیستمی فکر کنید که بتوانید اطلاعات آن را بروز رسانی کنید .

۳ انعقاد قرارداد

قرارداد را با دقت مطالعه کنید: پیش نویس قرارداد طراحی سایت شرکتی با توجه به امکاناتی که وب سایت شرکتی شما نیازمند است توسط کارشناس قراردادها در شرکت آشاوب مهیا می شود و برای شما ارسال میگردد. پس از مطالعه و بررسی قرارداد طراحی سایت شرکتی، اگر قرارداد فوق مورد تایید بود قرارداد توسط طرفین امضا شده و لازم الاجرا می گردد. ممکن است در مواردی با برخی بند و ماده قرارداد موافق نباشید که در اینصورت، تغییرات مد نظرتان را برای ما ارسال نموده و کارشناس قرارداد، آنها را اصلاح و اعمال می نماید و مجدد برای شما ارسال می نماید و در نهایت قرارداد طراحی سایت شرکتی لازم الاجرا بوده و همکاری آغاز می شود.

۴ آغاز طراحی و برنامه نویسی

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

۵ تحویل و آموزش

پس از اتمام برنامه نویسی و طراحی و پیاده سازی وب سایت شرکتی، جلسه ای جهت تحویل دهی پروژه طراحی سایت شرکتی برگزار خواهد شد و کلیه بخش های وب سایت شرکتی مورد به مورد تحویل کارفرما می شود و صورتجلسه ای تنظیم شده و حاضرین در جلسه در صورت موافقت آنرا امضا می کنند. پس از آن آموزشهای لازم توسط تیم طراحی به مدیر سایت که از طرف کارفرما به پیمانکار معرفی گردیده است، آغاز خواهد شد. یعنی پس از تحویل وب سایت شرکتی، کلاس آموزشی نحوه کار با پنل مدیریت وب سایت شرکتی آشاوب تشکیل خواهد شد که در این کلاس آموزش های لازم جهت تغییرات صفحات سایت شرکتی، اضافه نمودن مطالب جدید به وب سایت، تغییر تصاویر سایت و اسلاید شو های سایت، تعریف و ایجاد گروه ها و دسته بندی منو، افزودن اخبار و مقالات وب سایت شرکتی و کلیه موارد موجود، به مدیر سایت منتقل خواهد شد و یک فایل ویدئویی از جلسه آموزش به کارفرما داده می شود.

۶ آغاز پشتیبانی

پس از تحویل وب سایت شرکتی در جلسه مذکور و اتمام کلاس آموزشی برای مدیریت وب سایت شرکتی، پشتیبانی از سایت در زمینه رفع ایرادات و اشکالات برنامه نویسی و یا هرگونه ابهامی در زمینه آموزش و مدیریت وب سایت، آغاز می شود. این زمان پشتیبانی که به صورت کاملا رایگان خواهد بود جهت رفع ایرادات احتمالی و در اصل به منظور راه اندازی مدیر سایت و پیدا کردن اشراف کامل بر پنل مدیریت وب سایت شرکتی خواهد بود. این امر باعث می شود وب سایت شرکتی شما به طور مستقل توسط خود شما قابل اداره و مدیریت باشد و نیازی به وجود شخص سومی نباشد. البته لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی آشاوب تا هر زمانی که کارفرما بخواهد در قالب یک قرارداد پشتیبانی با حداقل هزینه همیشه گوش به زنگ خواهد بود و آماده ارائه خدمات پشتیبانی از وب سایت شرکتی می باشد. همچنین در زمینه بحث ورود محتوا و یا تولید محتوا نیز توسط تیم تولید محتوای آشاوب ساپورت می شود که برای آگاهی از تعرفه و چگونگی انجام آن از طریق بخش تماس با ما اقدام نمایید تا کارشناسان ما مشاوره های لازم را در زمینه تولید محتوا برای وب سایت شرکتی را به شما ارائه نمایند.

طراحی سایت در اهواز |طراحی وب سایت در خوزستان|طراحی سایت ارزان|طراحی سایت شرکتی|طراحی تیزر تبلیغاتی|طراحی موشن گرافیک|انیمیشن

طراحی سایت حرفه ای خود را از ما بخواهید
اكنون داشتن وب سایت يكی از نيازهای اساسي هر واحد كاری است. به جرات مي توان گفت سريعترين و بهترين راه معرفي فعاليتها، محصولات و شركتها ايجاد يكطراحی سایت حرفه ای است. طراحی سایت و طراحی وب سایت بر روي اينترنت بسيار فراتر از دو مرحله برنامه نويسي و طراحی است. تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت در انجام پروژه و افزايش كيفيت نهايی سايت خواهد شد. تيم طراحی وب سایت آشاوب در اين زمينه در اختيار شما خواهند بود تا با بهره گيری از تخصص آنها به شما راه حلي جامع و حضوری موفق در اينترنت عرضه نماييم.
بدون نياز به دانش برنامه نويسي طراحی سایت مورد دلخواه خود را از بين بيش از صدها هزار وب سایت انتخاب کنيد و از طريق پنل مديريت کاملا فارسي به آساني مديريت نماييد .
مهم ترین علت تمایز آشاوب، پشتیبانی فوق العاده آن است .
طراحی سایت حرفه ای با در نظر گرفتن اصول گرافیک سایت حرفه ای و نیز سئو سایت حرفه ای ایجاد می گردد که اغلب نیازمند تخصص و تبحر در زمینه طراحی سایت حرفه ای می باشد. در نظر گرفتن امکانات و قابلیت های مورد نیاز نیز آیتم دیگری می باشد که در معنای طراحی سایت حرفه ای بیان می گردد و نیاز مطلوب کارفرمایان در پروژه های طراحی سایت می باشد.